Навигация
Кошница

Elancyl Minceur / Елансил концентриран гел за отслабване 200 мл + масажна ръкавица


Elancyl предлага иновативен метод за борба с целулита, разработен специално с помощта на кинезитерапевти: активен отслабващ масаж с концентриран гел за отслабване Minceur. Специалната масажна ръкавица в комбинация с мощните активни съставки на гел-концентрата (Кофеин и екстракт от Бръшлян) са в комбинация за един уникален метод, идентичен на професионален масаж за отслабване.

Масажът осигурява ефективно дрениране на задържащите вода зони, изглажда мастните натрупвания, подобрява микроциркулацията на кожата и видимо намалява целулита само след 28 дни!


 Дерматологично тестван продукт.

 

Ефектът:

9 от 10 жени са удовлетворени от резултата - изгладена, тонизирана кожа, видимо по-малко целулит!

 


Начин на употреба:

Масажът е приложим по два начина: по време на къпане, с помощта на масажната ръкавица, и след баня - с кръгообразни движения само с ръце. Нанасяйте достатъчно количество гел по местата, които искате да оформите (бедра, ханш, корем, ръце). Използвайте 1 път на ден в продължение на 28 дни. Изплаквайте обилно с вода. Избягвайте контакт с очите.


Опаковката включва:

Gel concentré Minceur 200ml - опаковка за 28 дневна терапия

Slim massage - Ръкавица за масаж с опция за допълване с гел